Kde nás najdete

Korpet s.r.o.
Malovičky 30
384 11 Netolice

+420 608 82 44 92

Otevírací doba

Po - Pá:  8.00 - 17.00 
So- Ne: ZAVŘENO 


Hlavní strana

Autoservis


Kompletní služby a opravy automobilů všech značek, výměna náplní, výměny rozvodů, brzd, výfuků, tlumičů a podvozkových dílů a mnoho dalšího.


Výměna olejů a filtrů

Podstatným vlivem na životnosti a stavu motoru je pravidelná výměna oleje. Právě pravidelná výměna oleje vám dokáže uspořit náklady spojené s opravou motoru, která by bez pravidelné výměny mohla nastat. Je důležitý správný výběr motorového oleje, který musí za vysokých teplot udržet stabilní ojejový film. Je správnou volbou měnit motorový olej po odjetí určitého počtu kilometrů, popř. po uplynutí určité doby provozu vozidla.

Výměna brzdových destiček

Moderní brzdové systémy málokdy selžou, jejich opotřebení vlivem času nezabráníme. Při včasné kontrole lze odhalit případné nedostatkybrzdového systému, často jde o opotřebení destiček, kotoučů, čelistí, závady na přívodech brzdové kapaliny, vadné pryžové části, únik brzdové kapaliny a mnoho dalšího.

Výměna rozvodů

V případě koupě nového vozu je výměna rozvodové sady dána většinou počtem ujetých kilometrů. U ojetých vozů z bazaru či od soukromníka je dobré vyměnit tuto sadu hned po koupi vozidla. Následky prasklého rozvodového řemenu mohou mít fatální důsledky, které v mnoha případech převýší i cenu starého automobilu. 

Výměna tlumičů

Tlumiče a průžiny plní při jízdě automobilu velmi důležitou funkci. Zajišťuje plynulý kontakt vozidla s vozovkou a tlumí kmitání související s jízdou po nerovné vozovce. V případě, že nerovnost vozovky neumožňuje ten správný dotyk, tato ztráta musí být co nejmenší. Stálý kontakt kola s vozovkou má podstatný vliv na jízdí vlastnosti, vedení vozidla, délku brzdné dráhy a stabilitu vozidla. Vadné tlumiče a průžiny způsobují opotřebení pneumatik a ohrožují bezpečnost provozu vozidla a celé jeho posádky.

 

Další servisní služby

  • servis osobních a dodávkových vozů
  • výměny olejů,rozvodů,brzdových destiček,kotoučů a provozních kapalin
  • opravy brzd,motorů,převodovek
  • výměny spojek a tlumičů pérování
  • výměny výfuků
  • servisní a sezonní prohlídky
  • montáž rádií
  • chip tuning
  • měření výkonu (válcová zkušebna)

a mnoho dalších služeb